Skip to main content

Breadcrumb

M o t h e r  
Mother
M o t h e r

Бути мамою – то найбільше задоволення. А ще  - це неймовірний труд.

Як зберегти гармонію в сім’ї та у спілкуванні з малюком, як впоратися з усіма обов’язками молодої мами і при цьому залишити час на себе – читайте у нашій рубриці.

P R O P E R  N U T R I T I O N  D U R I N G  P R E G N A N C Y :  1 0  I M P O R T A N T  T I P S  

Збалансований раціон під час вагітності - це основа гарного самопочуття і прекрасного здоров'я мами і малюка. Всі вагітні зазвичай дуже бояться з'їсти або випити щось шкідливе і набрати зайві кілограми. Саме правильний раціон дає можливість жінці залишатися стрункою, здоровою і сильною під час вагітності, тому дуже важливо знати, що варто їсти і пити, а що ні.

ПРАВИЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ ПРИ ВАГІТНОСТІ: 10 ВАЖЛИВИХ ПОРАД
P R E G N A N C Y  T O X I C O S I S :  H O W  T O  H E L P  Y O U R S E L F  

Вагітність - це не тільки прекрасний і дивний період у житті кожної жінки, але ще і досить велике навантаження на організм. Деякі жінки виношують малят цілком легко, без будь-якого неприємного відчуття і складнощів, інші ж стикаються з невеликими проблемами під час вагітності. Найбільш часта проблема - це токсикоз під час виношування малюка.

ТОКСИКОЗ ПІД ЧАС ВАГІТНОСТІ: ЯК ДОПОМОГТИ СОБІ
M I L K  P U M P I N G  -  N I C E  A N D  E A S Y  

Якщо Ви все зробили правильно, дотрималися усіх порад лікаря, консультантів з правильного налагодження лактації, і все йде як треба – то ми за Вас дуже радіємо. Але іноді не все проходить гладко. І тоді мамі треба засвоїти деякі уроки та дізнатися секрети правильної лактації.

ЗЦІДЖУВАННЯ  - ПРИЄМНО І ЛЕГКО!
P R E P A R I N G  F O R  A  M A T E R N I T Y  H O S P I T A L :  W H A T  T O  T A K E  

Всі майбутні мами ретельно готуються до пологів. Чим ближче заповітна дата, тим старанніше приготування. Одне з найважливіших питань підготовки - збір потрібних речей в пологовий будинок. Що ж варто взяти з собою на пологи?

Список в пологовий будинок: не забуваємо важливе

ГОТУЄМОСЯ ДО ПОЛОГОВОГО БУДИНКУ: ЩО ВЗЯТИ З СОБОЮ
M O D E R N  M O T H E R .  W H I C H  I S  S H E ?  

Сучасні мами! Вони залишилися такими ж люблячими і турботливими про своїх дітей, але як же відрізняється образ і стиль сучасної мами від тургенівської дами і радянської домогосподарки.

Сучасні мами зараз дуже активні.

СУЧАСНА МАМА. ЯКА ВОНА?