Перейти до основного вмісту

Рядок навіґації

Увага до годуючої мати: примха чи необхідність

uvaga-do-goduyuchoi-mati-primkha-chi-neobkhidnist
22.07.2019
Малятко-admin

Зазвичай до вагітних особливе ставлення. Люди звертають на них увагу, поступаються місцям у транспорті, допомагають с важкими сумками, посміхаються, коли дивляться на їхній великий живіт. Жінка ніби купається у доброзичливому ставленні, що є для неї безперечною цінністю. 

Після пологів усе змінюється. Відтепер вся увага належить малюку. Сама мама, особливо якщо дитина – первісток, освоює нову роль, пов’язану з доглядом за малюком. Радість від нового статусу перетинається з фізичним перенавантаженням. Тієї підтримки, що жінка мала за часів вагітності вже немає, від соціуму вона фактично ізольована, тому що прив’язана до малюка 24/7. Все це може призвести до емоційних зривів, а інколи навіть депресії. Оскільки на психологічному рівні малюк не відділяє маму від себе, її емоційний стан може передаватися йому. А це пряма загроза внутрішньому благополуччю дитини.

Тому увага до мати, що годує вкрай необхідна: слідкуйте за її дієтою, забезпечуючи якісними продуктами, давайте принаймні два рази на тиждень зустрічатися з друзями, допоможіть їй оновити гардероб, записатися на курси масажу або у спортивну секцію. Словом зробіть все можливе, щоб її емоційний стан не страждав. Головне, щоб жінка почувала себе наповненою життям, тоді й малюк бути почувати себе щасливим.