Перейти до основного вмісту

Рядок навіґації

Ц і к а в е  д л я  т а т у с і в  
Interesting for fathers
Ц і к а в е   д л я   т а т у с і в

Кожен тато мріє стати класним батьком для своєї дитини. Але що конкретно робити татові, щоб почути одного разу -  «Ти найкращий тато у світі»? Поради, підказки, лайфхаки – все це ви знайдете й нашій рубриці.

Щ О Д Е Н Н И К  Т А Т А  

Бути батьком — непросто. Бути батьком означає стати справжнім взірцем для свої дітей, опорою для дружини.

Бути батьком означає розвивати стосунки з жінкою та виховувати нових Людей. Бути батьком — це бути справжнім.

ЩОДЕННИК ТАТА
Б у т и  т а т о м  -  я к  ц е ?  

Зазвичай з появою дитини багато уваги надається материнству. Та і інтернет перевантажений саме порадами для мам, навчальними посібниками «Як стати кращою мамою для свого малюка».

А ми вирішили поцікавилися у сучасних тат, а як це  - бути татом? Що він відчуває? Про що турбується? Чого боїться? Чим захоплюється?

Бути татом - як це?
Л А Й Ф Х А К И  Д Л Я  Т А Т А  

«Мили-и-ий, настав мій час відпочити, а твій – зайнятися дітьми». Ох як частенько це речення вводить сучасних татусів у ступор. І вмить у голові проноситься безвихідне: «Що ж мені з ними робити цілих 2 (!) години? Чим розважати?».

ЛАЙФХАКИ ДЛЯ ТАТА
Я К  З А Л У Ч И Т И  Т А Т А  В  І Г Р И  З  Д И Т И Н О Ю  

Коли мова йде про немовлят, татка зазвичай відходять в сторону і повертаються до малюків у рік-півтора. І дарма. Тато – перша за значимістю фігура після мами, і чим активніше він буде брати участь у вихованні в перші місяці життя, тим більш захищеною буде відчувати себе дитина.

game_father_with_baby
Т а т о  м о ж е :  р о л ь  б а т ь к а  у  в и х о в а н н і  д о н ь к и  

Чи знали ви, що жіноча самооцінка залежить від батьківського виховання? Ось чому психологи радять таткам якомога більше приділяти увагу донькам ще змалку. Особливо у віці трьох років, коли дівчатка починають цікавитись, чим вони відрізняються від хлопчиків.

tato mozhe 800